Özel Şoför Hizmeti

Bireysel Şoför Kiralama Hizmetleri
Gece ALKOL tüketen ve eğlence sonrası Kendi Aracınızla TRAFİKTE sorun yaşamadan güvenle evinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Eğer Kendi Aracınızla trafikte ehliyetinizin alınmasına neden olan bir sorun yaşarsanız, herhangi bir nedenle aracınızı başka birinin kullanması gerekiyorsa ve ya alkollü olarak kontrole takıldıysanız, aracınızı çekici ile otoparka göndermek yerine bize ulaşın biz hukuki zorunluluklara uygun olarak aracınızı evinize bırakalım.

Uzun yola çıkacaksınız ancak yolları bilmiyor, güvenli ve konforlu bir seyahat etmek istiyorsunuz size günlük,haftalık,aylık ŞOFÖR hizmeti sunuyoruz.
Herhangi bir nedenden dolayı ehliyetinizi kaptırdınız ve arabanız park yerinde ancak yetişmesi gereken işleriniz ve bir yerlere ulaşması gereken aileniz var.
Şehir dışından geldiniz; ANTALYA’da şehir turu planlıyorsunuz.Toplantınız var ve misafiriniz hava alanından alınması gerekiyor.


Yaşlılığın kimi insanlarda refleks veya dikkat kaybına sebep olduğunu ve hastalıklarda uygulanan bazı tedavilerin otomobil kullanmayı tehlikeli hale getiren yan etkileri olduğunu dikkate alarak;
ÖZEL EĞİTİMLİ ŞOFÖR’LERİMİZ İLE SİZ DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZİ DE UNUTMADIK.

Bayanlar için Özel Bayan Şoför Hizmeti

Ülkemizde; hem ev, hemde iş KADINI olmak zor. Evimin işleri aksamasın,Çocuklarım okuldan alınsın,Aile ziyaretleri,İş yemekleri ve Toplantılar,Arkadaşlarla 5 çayı,Alışverişte paketlerin ağırlığı ve Trafik.

Hepsine birden yetişemiyor,tüm işleriniz aksıyor mu ?
ARTIK SORUN ETMEYİN!!
Özel Eğitimli BAYAN ŞOFÖRLERİMİZ 7/24 Hizmetinizde Kurumsal Şoför Kiralama Hizmeti Şirket,Taksi durakları,Hastane ve diğer tüm alanlarda ŞOFÖR ihtiyacı duyan, kurumsal çalışan sektörlere anlık,saatlik,günlük,haftalık,aylık ŞOFÖR temin ediyoruz.

Size Sağladığımız Avantajlar :Kesilen faturamızı hizmet sektöründe kurumsal olduğumuz için firma veya şirket giderlerinizden düşebilirsiniz.

Personel özlük dosya takibi tarafımızdan sağlanır. Size bu konular yük olmaktan çıkar.Her hangi bir nedenden dolayı hizmet veremeyen şoför, iş devamlılığını aksatmadan yeni bir şoför ile değiştirilir. Dolayısıyla işiniz yarım kalmaz.
Her biri kendi alanında uzmanlaşmış ve bu uzmanlıkları belgelendirilmiş bir ekiple çalışma imkanı sağlıyoruz.

Vale Park Hizmeti için Hemen Arayın!

0216 497 1700