Havaalanı Transfer Hizmeti

Havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere güvenilir, konforlu ve VIP bir hizmet için doğru adresiniz Point VALE .

Özel üretim VIP Van tipi araçlarımız ile sizi günün 24 saati dilediğiniz yerden alıyor ve havalimanına güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Bu hizmeti hiçbir sürprize yer vermeden, sizi rahatlatarak dakik ve kesin bir zamanlama ile veriyoruz. Yabancı misafirlerinizin havalimanı dış hatlar terminalinden karşılanması, bavullarının taşınması, “porter” sağlanması ve döviz ihtiyacı gibi işlemlerinde de yine Point VALE VIP Transfer hizmeti kapsamında yanınızda.

Tercihinize göre iyi derecede yabancı dil bilen şoförlerimizi yönlendirerek yabancı misafirlerinizle birlikteyken duyabileceğiniz tercüman ihtiyacını da karşılayabiliyoruz.

Kısacası, Point VALE ile buluştuktan sonra hiçbir şeyi endişe etmenize gerek yok. Çünkü biz her şeyi sizin yerinize düşünürüz.

Point VALE
gerek vizyonu,gerek kurumsal kimliği, gerekse de yönetimsel yaklaşımlarıyla Vale Park hizmetlerinde ayrışmayı ve farklılaşmayı hedefliyor.

Kısacası, artık sadece Point VALE ve diğerleri olacak.

Vale Park Hizmeti için Hemen Arayın!

0216 497 1700