Hakkımızda

Point VALE Araç Park Şoförlük Ve Asistanlık Hizmetleri.

2013 Yılında, Vale Park, Şoförlük VE Asistanlık Point VALE, İstanbul genelin'de birçok Özel Hastanelerde, Otellerde, Clublarda, Restoranlarda, faaliyet göstermektedir.

Trafik yoğunluğu ve park sıkıntılarının yaşanmasına karşın, ihtiyaca cevap verebilecek ve sigorta kapsamında eğitilmiş personelleri ile vale park firmalarının eksikliğini giderme hedefi ile yola çıkmıştır.

Sunduğumuz hizmetlerin kapsamı ve servis anlayışımız ile hizmetlerimizin sadece son kullanıcılara değil aynı zamanda bu müşteri portföyüne ulaşıp, ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen firmalara da büyük avantajlar sağlayabileceği düşünülmektedir.

Bu doğrultuda, Point VALE iş fikrimiz, eş zamanlarda çeşitli firmalar tarafından beğeni ile karşılanmıştır.

Point VALE hizmetinin sağlandığı en önemli kolaylık bulunduğu tüm noktalarda zaman kaybını ve zahmeti engellemektir. Point VALE hizmetini kullanan müşteriler,otopark içinde park yeri arama,poşet taşıma ya da otoparktan eşya taşıma zahmetinden kurtuluyorlar.

Araçlar,görevlilerimiz tarafından özel yazılımımız olan Point Asistanlık sistemine bağlı olarak çalışan tabletler ile online mevcut hasarları kontrol edilerek teslim almaktadırlar.
Point VALE görevlisine teslim edildiği andan,tekrar teslim alınıncaya kadar geçen süre içinde her türlü hasar durumuna karşı sigorta güvencesi altına alınmaktadır.

Oteller, Hastaneler,Alışveriş merkezleri,kulüp,davet veya arabalarıyla ziyaret ettikleri her yerde müşterilerimizin Point VALE logomuzu gördüklerinde arabalarını herhangi birine değil bu konuda uzman bir şirkete teslim ettiklerini hissetmeleri, en büyük gurur kaynağımızdır.

Bugün Point VALE, "Vale Park" hizmetlerinin yanında anlık / günlük / haftalık /uzun süreli özel şoför teminini kapsayan özel transfer hizmetleri ve zamanı sınırlı olan kişilere özel araç muayene hizmetleri' de sunmaktadır.

Vale Park Hizmeti için Hemen Arayın!

0216 497 1700